Servis

ÚVOD > Servis

Celosvětovou strategií Land Rover je spokojený zákazník a proto Vám poskytne náš speciálně proškolený a zkušený servisní tým současně s úzkým a individuálním vztahem se zákazníkem nejvyšší úroveň péče. Při údržbě a opravách proškolení technici používají originální náhradní díly a díky tomu je vaše vozidlo udržováno po celou dobu v optimální kondici.

Pro všechny modely Land Rover je k disposici široká paleta doplňků jako jsou litá kola, tažná zařízení, rámy, DVD přehrávače, navigace apod. V kolekci Land Rover Gear najdete širokou nabídku značkových doplňků, včetně oblečení a hraček, kterými můžete potěšit i členy Vaší rodiny.


Naše servisní oddělení je připraveno se postarat o vozy Land Rover jakéhokoli stáří a v případě objednání předem a dohodnuté rezervace stanovit termín, který Vám bude maximálně vyhovovat nebo vykonat opravu na počkání.

Při vstupní prohlídce zkontrolujeme stav Vašeho vozu. Při zjištění závady Vám ihned nabídneme nejvhodnější řešení včetně cenové kalkulace na opravu.

Při opravě Vašeho vozu se řídíme vždy dle standardů výrobce a celosvětově platných normočasů Land Rover. Opravený automobil Vám předáme vždy v dohodnutém termínu a to za cenu, kterou Vám sdělíme již při sepsání zakázky. Tímto máte zaručeno, že žádné další vícepráce bez Vašeho souhlasu nebudou provedeny.