O nás

ÚVOD > O nás

Společnost CARTec motor spol. s r.o. je od roku 1994 největším a nejdéle působícím autorizovaným obchodním zastoupením tradiční britské automobilky Land Rover na Moravě. Již od počátku svého vzniku v roce 1992 se naše činnost opírala o zkušenosti vedení společnosti v oboru prodeje a zejména servisu automobilů. Dnešním záměrem firmy a jejího vedení je snaha nabídnout zákazníkovi v příjemném prostředí vybaveném moderní technikou velmi pružné služby zajištěné špičkovým, pečlivě vybraným, odborně proškoleným a obětavým personálem s mnohaletou zkušeností z prodeje a servisování nejmodernějších automobilů.

Oddělení prodeje automobilů disponuje vzájemně zastupitelným početným pracovním kolektivem jenž má k dispozici veškerý sortiment vystavených a zkušebních automobilů.

Oddělení poprodejních služeb nabízí prodej značkových náhradních dílů, doplňků, oblečení a značkové opravy automobilů. Pro opravy využívá vlastní servis.

Díky celosvětovému skokovému nárůstu prodeje a obliby zejména značky Land Rover a neustále se rozšiřujícímu počtu spokojených zákazníků firmy CARTec hledáme a rozšiřujeme sortiment a nabídku našich služeb.

Během čekání na Vaše vozidlo můžete využít prostory nově zrekonstruovaného interiéru našeho autosalonu. Kromě nabídky občerstvení, denního tisku či sledování TV programů máte možnost připojení k internetu.

Pokud nechcete být během péče o Vaše vozidlo nikým rušeni, máte k dispozici samostatnou jednací místnost, kterou můžete využít pro Vaše obchodní schůzky.

Přijďte nás navštívit nebo napište na info@cartec.cz, vždy Vás překvapíme něčím novým. Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků společnosti CARTec motor.